1. Визначення термінів

1.1. Аукціон – благодійний аукціон, що проводиться з використанням засобів Платформи з метою залучення Благодійної допомоги Користувачів. На Аукціоні розігрується Лот, який одержує Користувач, що зробив та сплатив найбільшу Ставку на момент завершення Аукціону або був визначений іншим чином згідно цієї Угоди.

1.2. Розіграш – благодійний захід по залученню благодійних пожертв, що проводиться з використанням засобів Платформи з метою публічного збору благодійних пожертв серед Користувачів. Під час Розіграшу розігрується Приз, який одержує один з Користувачів, які надали благодійну пожертву в період Розіграшу згідно Правил. Переможець Розіграшу серед Користувачів визначається через онлайн-сервіс визначення випадкових чисел. Метою Розіграшу не є отримання прибутку. Розіграш не є азартною грою і не може бути використаний в будь-якій формі азартних ігор. Розіграш не є лотереєю чи послугою у сфері грального бізнесу. Призовий Фонд Розіграшу не формується з внесків Користувачів.

1.3. Бенефіціари – неприбуткові благодійні організації та/або громадські об’єднання, фізичні особи, що одержують Благодійну допомогу Фонду за результатами проведення Аукціонів/розіграшів.

1.4. Благодійна допомога – благодійна допомога у формі коштів, що надається за результатами Аукціону/розіграшу тощо Користувачем Фонду та, в разі збору коштів на статутну діяльність Бенефіціара або його Проєкт, і після відповідного розподілу, Фондом Бенефіціару. Благодійна допомога спрямовується на цілі, визначені цією Угодою.

1.5. Гів - можливість взяти участь у заході, який організовує Персона на Платформі через формат Розіграшу із отриманням переможцем заздалегідь визначеного Призу.

1.6. Донор – Користувач, що надав Благодійну допомогу з використанням функціоналу Платформи.

1.7. Захід – захід, що є предметом Лоту/Гіву.

1.8. Контент (вміст) — будь-яке інформаційно-значиме наповнення Платформи — тексти, графіка, мультимедіа тощо.

1.9. Користувач – фізична особа, яка досягла повноліття, зареєструвалася на Платформі та користується функціоналом Платформи для участі в благодійних заходах, як описано в Правилах та в цій угоді.

1.10. Лот – можливість участі у заході із залученням Персони, який може проводитись у форматі:

 • Особистої зустрічі з Персоною (вечеря, meet-and-greet (наприклад, взяття автографу, зустріч за кулісами), тощо);
 • Онлайн зустрічі з Персоною (за допомогою комунікаційних платформ, наприклад zoom, телефонного зв’язку);
 • Участі у колективних заходах за участі Персони (концерт, автограф-сесія, майстер-клас тощо);
 • Іншому цікавому форматі (наприклад, вихід в прямий ефір з Персоною на радіо, у Instagram).

1.11. Кабінет – персональна захищена веб-сторінка Користувача на Платформі, яка надає змогу отримувати та/або розміщувати необхідну інформацію, організовувати участь в Аукціоні. Доступ в Кабінет забезпечують логін та пароль, що надаються Фондом при відкритті Кабінету.

1.12. Партнер – будь-яка юридична особа приватного права, що не є Бенефіціаром, яка в порядку співпраці з Фондом ініціює на Платформі благодійний захід з перелічених в Правилах та цій угоді.

1.13. Персона – фізична особа, яка досягла повноліття та є провідним фахівцем у певній сфері суспільного життя (наприклад, психологом, юристом, продюсером, топ-менеджером) або відомою людиною (наприклад, лідером думок, політиком, співаком, телезіркою, блогером), або людиною, що привертає до себе увагу незвичними хобі чи професійною діяльністю, та надала згоду на участь у Заході та пов’язаних з ним діях.

1.14. Платформа – всеукраїнська благодійна он-лайн платформа MEETINGME.ORG.UA, а саме інтернет-ресурс – веб-сайт Фонду https://meetingme.org.ua/.

1.15. Послуги Платформи – можливості Платформи, доступ до яких та користування якими забезпечують досягнення зазначеної у цій Угоді мети.

1.16. Правила – Правила роботи всеукраїнської благодійної он-лайн платформи meetingme.org.ua Благодійного фонду «Твоя опора» з додатками.

1.17. Приз – річ, персональна зустріч, консультаційна підтримка/сесія чи інша унікальна пропозиція Персони/послуга, яка використовується в якості призового фонду Розіграшу, яка не є об’єктом купівлі-продажу, оренди або будь-яких інших цивільно-правових зобов’язань Персони чи Організатора розіграшу, тому жодна з цих осіб не гарантує одержання призу переможцю Розіграшу серед Користувачів, але докладе всіх зусиль до реалізації такого одержання з використання сервісів доставки.

1.18. Проєкт – обмежена в часі та ресурсах діяльність Фонду або Бенефіціара, спрямована на досягнення актуальної благодійної, соціальної мети з визначеними очікуваними результатами.

1.19. Ставка – зобов’язання Користувача щодо надання Благодійної допомоги у певному конкретному розмірі під час проведення Аукціону/Розіграшу тощо відповідного формату.

1.20. Стартова ціна – мінімальний розмір Благодійної допомоги, який може бути запропонований Користувачем у ході благодійного заходу відповідного формату.

1.21. Фіксована ставка – фіксований розмір Благодійної допомоги, який може бути запропонований Користувачем у ході благодійного заходу відповідного формату.

1.22. Фонд/Організатор – Благодійний фонд «Твоя опора», який є власником і адміністратором Платформи. Всі інші терміни та визначення, що зустрічаються в тексті цієї Угоди, тлумачаться у відповідності з нормами чинного законодавства і сформованими в мережі Інтернет звичайними правилами тлумачення відповідних термінів.

2. Прийняття умов Угоди

2.1. Ця Угода є публічною офертою і застосовується до всіх Користувачів. Ця Угода застосовується також до будь-яких інших осіб, які відвідують Платформу, в частині, що не стосується доступу до та використання Послуг Платформи.

2.2. Відвідуючи Платформу, отримуючи доступ до Платформи або використовуючи її, особа вважається такою, що автоматично погоджується на обов’язковість виконання цієї Угоди.

2.3. Ця Угода встановлює права та обов'язки всіх Користувачів щодо використання Платформи. Відповідно, доступ Користувача до Платформи та можливість користування нею обумовлені прийняттям та дотриманням умов цієї Угоди.

3. Мета та Послуги Платформи

3.1. Платформу створено з метою розвитку і підтримки сфери української благодійності шляхом пропозиції технологічного та сучасного методу залучення Благодійної допомоги Користувачів та вирішення соціально-значущих питань, залучення і надання допомоги у сприянні законним інтересам Фонду і його Бенефіціарів у сферах, що відповідають сферам благодійної діяльності Фонду згідно його статуту та законодавства.

3.2. Платформа є фандрайзинговим інструментом, заснованим на значенні спілкування як соціальної, особистісної та професійної цінності.

3.3. Платформа є інструментом збору коштів Благодійної допомоги, добровільної, безкорисливої, не обумовленої жодними зустрічними зобов’язаннями, крім її цільового використання та звітування про це, за сприяння Бенефіціарів, Персон і Партнерів.

3.4. Лот не є об’єктом купівлі-продажу, оренди або будь-яких інших цивільно-правових зобов’язань Персони, Бенефіціара чи Фонду, будь-яких інших осіб.

3.5. Відповідно, Фонд не гарантує, не контролює і не несе відповідальності за:

 • Реальну здатність Персони провести Захід або взяти участь у ньому;
 • Якість, в т.ч. безпечність та відповідність меті, проведення Заходу;
 • Кінцеве одержання Лоту, Призу тощо переможцем благодійного заходу в межах функціоналу платформи.

При цьому Фонд докладає всіх зусиль до реалізації одержання переможцем відповідного Лоту, Призу тощо.

4. Реєстрація на Платформі

4.1. Фізична особа, яка досягла повноліття (18 років) та хоче користуватися функціоналом Платформи для участі в благодійних заходах в межах функціоналу платформи, підлягає реєстрації на Платформі. Особа підтверджує під час реєстрації, що має 18 років. Особи віком до 18 років реєстрації не підлягають і бути Користувачами не можуть.

4.2. Особа, що реєструється, повинна належним чином заповнити інформацію у профілі Користувача, та забезпечити, щоб надана інформація була у будь-який час актуальною, повною, правдивою та точною.

4.3. Під час реєстрації особа повинна ознайомитись з цією Угодою, розміщеною на Платформі, і прийняти її умови шляхом проставлення відповідної відмітки навпроти слів «Я приймаю умови Угоди користувача».

4.4. Користувач несе відповідальність за достовірність, актуальність, повноту, законність наданої інформації та її чистоту від претензій третіх осіб.

4.5. Якщо Користувач заповнив або підтримував надану під час реєстрації інформацію з порушенням цієї Угоди, або у Фонду є підстави вважати, що таке порушення мало місце, Фонд може у будь-який час відмовити у реєстрації, заблокувати аккаунт Користувача на певний час або видалити його з Платформи.

5. Відкриття, блокування та видалення аккаунту

5.1. Зареєстрованому Користувачу створюється обліковий запис (аккаунт). Кожний аккаунт може мати лише одного Користувача.

5.2. Зареєстрованому Користувачу відкривається власний Кабінет, надаються відповідні логін та пароль для доступу у Кабінет. У Кабінеті Користувач може обирати Лоти, робити Ставки в Аукціонах, одержувати інформацію про Ставки, про призовий фонд тощо.

5.3. Користувач несе відповідальність за конфіденційність його інформації у власному аккаунті та Послугах третіх осіб як вони визначені нижче, включаючи конфіденційність логіну та паролю, а також за будь-яку діяльність в аккаунті, що стала результатом недотримання конфіденційності вказаної інформації. Якщо Користувачем не доведено зворотнє, будь-які дії, вчинені з використанням його логіна і пароля, вважаються виконаними відповідним Користувачем.

5.4. Користувач не має права використовувати логін та пароль іншого Користувача.

5.5. Користувач зобов’язаний негайно повідомити Фонд про будь-яке неавторизоване ним використання логіну та/або паролю, або інші порушення конфіденційності за адресою електронної пошти: mariia.s@tvoya-opora.org.ua.

5.6. Фонд не несе відповідальності за будь-які збитки, що виникли в результаті недотримання Користувачем умов конфіденційності та безпеки, визначених в цій Угоді.

5.7. Фонд має право заблокувати на певний час або видалити аккаунт Користувача, який порушує цю Угоду, норми чинного законодавства, Правил, відповідних етичних принципів і правил ділової практики.

5.8. Фонд також має право видалити аккаунт Користувача, який не користується Платформою протягом більш як 12 місяців.

5.9. У разі видалення аккаунту Користувача:

 • Будь-який контент, пов’язаний з аккаунтом, в т.ч. контент Кабінету, видаляється з Платформи, або змінюється таким чином, щоб бути постійно недоступним Користувачу;
 • Ця Угода вважається в односторонньому порядку розірваною Фондом з дати видалення аккаунту, при цьому Користувач втрачає всі передбачені нею права.

6. Участь в благодійному заході

6.1. Аукціон може проводитись у відкритому (тобто бути доступним до всіх бажаючих Користувачів) або закритому (тобто бути доступним лише для визначеної категорії Користувачів) режимі.

6.2. Аукціон/Розіграш проводиться протягом 7 днів з моменту запуску Лоту на Платформі, якщо інше не вказано в картці Лоту/Гіва.

6.3. Аукціон може проводитись у наступних форматах:

 • Шляхом встановлення Фондом Стартової ціни та розміру кроку в гривні. Користувачі роблять Ставки шляхом покрокового збільшення Стартової ціни.
 • Переможцем Аукціону стає Користувач, що зробив найбільшу Ставку до часу закінчення Аукціону, визначеного карткою Лоту.
 • Умовами Аукціону в картці Лоту може бути визначено, що переможцями стає певна кількість Користувачів, які зробили найвищі Ставки до часу закінчення Аукціону (наприклад, якщо йдеться про Лот, що передбачає групову зустріч з Персоною).
 • За домовленістю з Бенефіціаром, Партнером чи Персоною, з якою укладено договір про співпрацю, у вказаному форматі може бути додано опцію «Buy now», згідно якої переможцем Аукціону стає перший Користувач, який шляхом натискання відповідної кнопки прийняв зобов’язання сплатити Фіксовану ставку, визначену даною опцією, та сплатив її, за умови що на момент натискання кнопки вже зроблені в ході Аукціону Ставки не перевищують таку Фіксовану ставку. В такому разі Аукціон вважається завершеним з моменту реалізації Користувачем вказаної опції.
 • Шляхом встановлення Фондом Фіксованої ставки та кількості розіграшів. Переможець Аукціону визначається шляхом випадкової вибірки програмними засобами під час кожного розіграшу.

Формат Аукціону/Розіграшу вказується в картці Лоту/Гіва.

6.4. Аукціон вважається таким, що відбувся, якщо в ньому прийняв участь хоча б один Користувач, який зробив Ставку не менше Стартової ціни чи на рівні Фіксованої ставки, в залежності від формату Аукціону. В іншому разі Фонд може скасувати або продовжити Аукціон.

6.5. В разі якщо в Аукціоні зроблено дві або більше однаково великих Ставок, які можуть перемогти, виграшною вважається раніше зроблена Ставка.

6.6. Переможці Аукціону повідомляються про перемогу у власному Кабінеті та шляхом направлення відповідного повідомлення на зареєстрований ними на Платформі засіб електронної комунікації.

6.7. Правила участі в Розіграші:

Щоб взяти участь в Розіграші, Користувачу необхідно:

 • Здійснити благодійну пожертву через Інструмент Розіграшу на сайті: https://meetingme.org.ua/ у період Розіграшу, при цьому гарантовано стати Користувачем розіграшу.
 • Заповнити електронну анкету, вказавши всю необхідну інформацію про себе на випадок перемоги в Розіграші: контактні дані, адреса, тощо.

6.8. Користувач зобов'язується свідомо не чинити, не завдавати незручностей та не чинити перешкод іншим Користувачам, а також не чинити дій, що ставлять під сумнів правомірність участі Користувача в Розіграші.

6.9. Користувач, викритий у навмисному перекручуванні реєстраційних даних (своїх або чужих), фальсифікації результатів Розіграшу або спробі незаконного отримання Призів з використанням технічних або будь-яких інших засобів, за одноособовим рішенням Персони / Організатора дискваліфікується та не бере подальшої участі в Розіграші. Якщо при цьому його дії містять ознаки злочину або іншим чином порушують законодавство України, інформація про нього може бути передана в правоохоронні органи.

6.10. Користувач Розіграшу, що не виконує / неналежно виконує умови угоди та Правил, втрачає право на подальшу участь в Розіграші.

6.11. Беручи участь у Розіграші, Користувач Розіграшу розуміє та погоджується з тим, що будь-яка добровільно надана ним інформація, у тому числі персональні дані Користувача, може оброблятися Організатором з метою подальшого можливого надсилання йому інформації, в т.ч. інформаційного характеру, про наступні заходи/ Розіграші, а також з іншими цілями, визначеними Правилами. Приймаючи умови угоди, Користувачі Розіграшу тим самим надають згоду на таку обробку персональних даних з метою використання Організатором та/або іншими уповноваженими особами Організатора, доки є потреба визначена цими Правилами.

6.12. Прийняття всіх умов угоди та Правил та згода на обробку персональних даних вважається наданими відповідним Користувачом, шляхом вчинення дій, що свідчать про участь у благодійному заході згідно з умовами цієї угоди та Правил (заповнення електронної анкети, здійснення благодійної пожертви в період благодійного заходу, тощо).

6.13. Призовий фонд Розіграшу складається з речей (надалі – Приз), наданих Персоною Розіграшу. Детальні характеристики Призу розміщуються на платформі в період проведення Розіграшу.

6.14. Заміна Призу, в тому числі грошовим еквівалентом або будь-яким іншим благом не допускається. У випадку, якщо Переможець Розіграшу з якихось причин не може отримати Приз особисто, такий Користувач Розіграшу не має права передати / поступитися своїм правом третій особі, і в такому разі вважається, що він відмовився від Призу. В такому разі проводиться додаткове визначення Переможця Розіграшу.

6.15. Переможець Розіграшу отримує Приз після оголошення його Переможцем, в тому числі поштовим зв’язком не пізніше 30 днів з дати оголошення Переможця Розіграшу, за недостовірність адреси доставки, вказаної при заповненні анкети, несе відповідальність Користувач.

6.16. Переможець Розіграшу буде визначений шляхом випадкової вибірки серед усіх Користувачів, хто виконав умови цих Правил, здійснив благодійну пожертву та заповнив анкету Користувача. Визначення переможців та розподілення між ними Фонду призу Розіграшу здійснюється через онлайн-сервіс визначення випадкових чисел.

6.17. Якщо під час перевірки даних Користувача виявиться, що він порушив дані Правила або вручити йому Приз неможливо з причин, що не залежать від Організатора чи Персони, Організатор Розіграшу проводить повторне визначення Переможця Розіграшу.

6.18. Повторне визначення Переможців Розіграшу проводиться шляхом повторного проведення випадкової вибірки серед усіх Користувачів, хто виконав умови Розіграшу, за винятком Користувача, що відмовився від Призу.

6.19. Підсумки розіграшу публікуються Організатором на сайті https: https://meetingme.org.ua/ в день Розіграшу.

6.20. Організатор Розіграшу протягом 7 днів зв'яжеться з Переможцем Розіграшу щоб повідомити про перемогу, підтвердити згоду та можливість отримати належний йому Приз, погодити умови та терміни отримання Призу Розіграшу за допомогою повідомлень у соціальній мережі Facebook у профілях зареєстрованих користувачів або за зазначеним Користувачем Розіграшу контактним номером телефону.

6.21. Правилами Розіграшу не передбачено зберігання не витребуваного Призу Розіграшу.

6.22. Грошова компенсація будь-якої Нагороди Розіграшу в жодному разі не видається.

6.23. Користувач, який був визначений Переможцем Розіграшу в установленому цими Правилами порядку, але через несправність роботи мобільного телефону/роботи соціальної мережі або з інших причин, незалежних від Організатора Розіграшу та/або залучених ним осіб, не міг бути повідомлений протягом 7 (семи) днів з моменту відповідного визначення такого Переможця Розіграшу, автоматично лишаються права отримати Приз Розіграшу. У такому випадку, Організатор та/або Персона розпоряджається такою не витребуваною Нагородою Розіграшу на власний розсуд.

7. Надання Благодійної допомоги

7.1. Зроблена Ставка визначає зобов’язання Користувача щодо надання Благодійної допомоги на:

 • статутну діяльність, включаючи утримання організації, або Проєкт Бенефіціара, зазначений в умовах благодійного заходу в рамках функціоналу платформи;

та

 • статутну діяльність, включаючи утримання організації, Фонду; і відповідним чином розподіляється.

7.2. Розподіл Ставки відбувається у наступному співвідношенні:

 • коли Бенефіціар самостійно здійснює надання всієї інформації, Лоту/Призу та інформаційну підтримку Аукціону/Розіграшу тощо: 10% - Благодійна допомога на користь Фонду, 90% – Благодійна допомога на користь Бенефіціара;
 • коли забезпечення Лоту/Призу та контенту, інформаційної підтримки Аукціону/Розіграшу тощо у порядку співпраці забезпечується Фондом: 20% - Благодійна допомога на користь Фонду, 80% – Благодійна допомога на користь Бенефіціара;
 • інший розподіл, індивідуально погоджений Благодійником та Бенефіціаром, при цьому Благодійна допомога на користь Бенефіціара не може бути меншою 80%.

7.3. Якщо передбачається використання Благодійної допомоги на цілі Проєкту Бенефіціара, у випадку, коли Бенефіціар самостійно здійснює надання всієї інформації, Лоту та інформаційну підтримку Аукціону/Розіграшу, він може витратити на фінансування відповідних адміністративних видатків своєї організації не більше 10% одержаної після розподілу Благодійної допомоги. У всіх інших випадках вся одержана після розподілу Благодійна допомога повинна бути використана виключно на цілі Проєкту.

7.4. У випадку коли Аукціон/Розіграш проводиться виключно на користь Фонду або його Проєкту, розподіл Ставки не проводиться і вся Благодійна допомога йде на користь Фонду.

7.5. Фонд використовує одержану за допомогою Платформи Благодійну допомогу на утримання організації та реалізацію своїх статутних цілей та завдань. Розмір адміністративних витрат Фонду не може перевищувати 20% доходу Фонду у поточному році. Витрати Фонду на забезпечення діяльності Платформи, включаючи оплату праці та послуг осіб, що беруть участь у такому забезпеченні діяльності Платформи, не є адміністративними витратами Фонду.

7.6. Фонд гарантує, що має всі повноваження від Бенефіціарів на збір коштів Благодійної допомоги на їх користь.

8. Скасування Проєктів, переспрямування та повернення коштів Благодійної допомоги

8.1. Збір коштів на будь-яку статутну діяльність або Проєкт може бути припинено Фондом, а відповідні Лот та/або Аукціон/Розіграш скасовано у випадку:

 • якщо досягнення поставленої мети стає неможливим;
 • зникла необхідність у зборі коштів;
 • виявлення грубих порушень в діяльності Бенефіціара (ненадання звітності, надання недостовірної інформації або звітності, нецільове використання Благодійної допомоги, тощо);
 • ліквідації Бенефіціара або офіційного оголошення Бенефіціара неплатоспроможним;
 • прийняття відповідного обґрунтованого рішення Фондом.

8.2. У випадку припинення збору коштів засобами Платформи, Фонд розміщує відповідну інформацію на Платформі, скасовує відповідні заходи.

8.3. У разі якщо скасування відповідних Лотів та Аукціонів відбувається до оплати Користувачем виграшної Ставки, останній повідомляється Фондом про скасування його зобов’язання щодо оплати Ставки засобами електронної комунікації.

8.4. У разі якщо скасування відповідних Лотів та Аукціонів відбувається після оплати Користувачем виграшної Ставки, або якщо Користувач оплатив Ставку після повідомлення, зробленого згідно п. 7.3. цієї Угоди, останній повідомляється Фондом засобами електронної комунікації про можливість переспрямувати свою Благодійну допомогу чи її невитрачену та невідзвітовану частину на діяльність іншого Бенефіціара або на інший Проєкт. При цьому, якщо Донор ще не отримав Лот, Фонд докладає всіх зусиль до збереження Лоту за Донором або заміни такого Лоту на рівноцінний.

8.5. Якщо Донор протягом 7 днів не скористався можливістю переспрямувати Благодійну допомогу чи її відповідну частину, то відповідні кошти автоматично перенаправляються на інший Проєкт або іншого Бенефіціара за рішенням Фонду.

9. Контроль за використанням Благодійної допомоги

9.1. Донор має право контролювати використання наданої ним Благодійної допомоги шляхом доступу до даних звітності про діяльність Фонду, Бенефіціара або Проєкту, які розміщуються Фондом на Платформі, в т.ч. у профілі Бенефіціара.

10. Проведення Заходу

10.1. Умови проведення Заходу визначаються в картці Лоту на Платформі.

10.2. Захід повинен відбутися протягом не більше місяця з дати завершення Аукціону. Якщо переможець Аукціону не може узгодити протягом цього строку час проведення Заходу, Захід вважається таким, що відбувся.

10.3. Часові межі Заходу не перевищують одну годину, якщо інше не зазначено в картці Лоту.

10.4. Переможець Аукціону зобов’язаний брати участь у Заході один, якщо інше не визначено карткою Лота. Будь-яка передача можливості участі у Заході третім особам, присутність на Заході третіх осіб, фото та/або відеозйомка на Заході відбуваються лише зі згоди Персони. Будь-яка неповнолітня особа, присутня на Заході, повинна бути у супроводі законного представника.

10.5. Фонд та Персона залишають за собою право запитувати та одержувати від переможця Аукціону інформацію та документи, зокрема копію паспорта та картки РНОКПП, проводити перевірку інформації про переможця Аукціону, в т.ч. шляхом її отримання від третіх осіб та з відкритих джерел, з метою забезпечення проведення Заходу в безпечному форматі. Ненадання таких інформації та документів або негативні результати перевірки можуть призвести до відмови у проведенні або доступі до Заходу.

10.6. З’явлення Користувача на Захід у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, порушення Користувачем чинного законодавства, правил етичної поведінки, інша поведінка Користувача під час Заходу, що може свідчити про загрозу психічній чи фізичній безпеці Персони, інших осіб, що беруть участь у Заході, можуть призвести до відмови у проведенні або доступі до Заходу, негайного припинення Заходу або участі Користувача у Заході.

11. Послуги третіх осіб

11.1. Деякі Послуги Платформи для зручності Користувача надаються через інтеграцію з послугами, що надаються третіми особами (далі по тексту – «Послуги третіх осіб»).

11.2. Користувач приєднанням до цієї Угоди надає згоду на залучення таких Послуг третіх осіб та надання їм інформації, необхідної для відповідних автентифікації та використання Послуг третіх осіб, обробку такої інформації Фондом і відповідними третіми особами.

11.3. Фонд не несе відповідальності за достовірність, доступність чи надійність Послуг третіх осіб, а також будь-яких інформації, даних, контенту, пов’язаних з такими Послугами третіх осіб, а також за будь-які збитки, пов’язані з користуванням Послугами третіх осіб.

12. Інтелектуальна власність

12.1. Будь-яке використання (у тому числі копіювання, відтворення, переробка, адаптація, поширення, публікація, скачування тощо) розміщених на Платформі об’єктів інтелектуальної діяльності (у тому числі елементів візуального оформлення, символіки, текстів, графічних зображень, ілюстрацій, фото, відео, програм, музики, товарних знаків та інших об'єктів) цілком або по частинах без письмового дозволу Фонду або законного правовласника є незаконним і може послужити підставою для притягнення Користувача до відповідальності відповідно до чинного законодавства.

12.2. Будь-які коментарі, ідеї або пропозиції, що розміщуються Користувачем на Платформі або надаються Фонду іншими засобами комунікації, стають інтелектуальною власністю Фонду без оплати будь-яких винагород чи компенсацій Користувачу чи іншій особі, через яку надано вказані коментарі, ідеї або пропозиції. При цьому Користувач несе відповідальність за зміст таких коментарів, ідей та пропозицій, включаючи те, що вони не порушують чинне законодавство та права третіх осіб.

12.3. Користувач надає свою згоду на використання його зображення в якості фотографії Користувача (аватара) Фондом на безоплатній основі. Користувач зобов'язується утриматися від використання зображень третіх осіб як фотографії Користувача (аватара) на Платформі.

12.4. Користувач не має права розміщувати на Платформі будь-які інші об'єкти права інтелектуальної власності без письмового дозволу Фонду та відповідного правовласника, в тому числі контент інших сайтів, баз даних.

12.5. Фонд може, але не зобов'язаний, перевіряти Платформу на предмет наявності забороненого контенту (об'єктів права інтелектуальної власності) і може видаляти або переміщати (без попередження) будь-який контент (об'єкти права інтелектуальної власності) або Користувачів на свій власний розсуд, з будь-якої причини або без причини, включаючи без всяких обмежень переміщення або видалення контенту (об'єктів права інтелектуальної власності), який, на думку Фонду, порушує цю Угоду та/або може порушувати права, завдати шкоди або загрожувати безпеці інших Користувачів або третіх осіб.

12.6. Якщо контент Користувача видаляється з Платформи, Фонд залишає за собою право зберігати архівні копії контенту протягом невизначеного терміну.

13. Захист персональних даних

13.1. Користувач погоджується, що з метою дотримання вимог Закону України «Про захист персональних даних», Фонд має право на включення персональних даних, наданих Користувачем, до бази персональних даних, на обробку таких персональних даних та, за необхідністю, викликаною виконанням умов зазначеного закону та/або реалізацією Послуг Платформи, включаючи сприяння в одержанні Лоту/Призу, на передачу таких персональних даних третім особам. Умови обробки персональних даних Користувачів зазначено у Політиці щодо персональних даних Фонду, в тому числі розміщеній на Платформі.

13.2. Користувач розуміє і визнає, що передача даних за допомогою Інтернет ніколи не може вважатися цілком безпечною та приватною, і здійснює надання будь-яких даних при доступі на Платформу, користуванні Послугами Платформи та Послугами третіх осіб на власний ризик. Фонд докладає всіх розумних зусиль до забезпечення безпеки та нерозголошення такої інформації, однак не гарантує такої безпеки та нерозголошення.

14. Правила користування Платформою (права і обов’язки)

14.1. При здійсненні доступу на Платформу та використанні Платформи Користувач зобов'язується:

14.1.1. дотримуватися чинного законодавства, положень цієї Угоди та інших спеціальних документів Фонду, в тому числі розміщених на Платформі;

14.1.2. регулярно знайомитися з інформацією, розміщеною на Платформі, включаючи дану Угоду, з метою своєчасного ознайомлення з відповідними змінами та/або доповненнями;

14.1.3. утримуватися від здійснення дій, що перешкоджають роботі Платформи та Фонду, порушують права третіх осіб;

14.1.4. не використовувати контент або Послуги Платформи будь-яким способом для будь-яких цілей, не передбачених даною Угодою, в тому числі комерційних цілей;

14.1.5. надати при реєстрації (створенні аккаунту) точну, актуальну та повну інформацію про себе;

14.1.6. не реєструватися в якості Користувача від імені або замість іншої особи, тобто не створювати «фальшивий аккаунт», іншим чином не вводити інших Користувачів в оману щодо своєї особи;

14.1.7. вживати належних заходів для забезпечення збереження свого аккаунту і паролів;

14.1.8. не передавати у власність чи користування аккаунт третім особам;

14.1.9. не розміщувати на Платформі інформацію та об'єкти (включаючи посилання на них), які можуть порушувати чинне законодавство, цю Угоду, права та інтереси інших осіб, а перед будь-яким розміщенням інформації і об'єктів попередньо оцінювати законність такого розміщення;

14.1.10. не здійснювати несанкціонований доступ до аккаунтів інших Користувачів шляхом підбирання або введення пароля, а також робити спроби такого доступу;

14.1.11. не здійснювати масові розсилки повідомлень;

14.1.12. не використовувати програмне забезпечення та не здійснювати дії, спрямовані на порушення нормального функціонування Платформи і її Послуг або Кабінетів інших Користувачів, Бенефіціарів, Партнерів;

14.1.13. не завантажувати або іншим чином не використовувати віруси та інші шкідливі програми;

14.1.14. не використовувати без спеціального на те дозволу Фонду автоматизовані скрипти (програми) для збору інформації на Платформі та/або взаємодії з Платформою;

14.1.15. не здійснювати незаконні збір та обробку персональних даних інших осіб;

14.1.16. не здійснювати (не намагатися отримати) доступ до будь-яких Послуг Платформи іншим способом, окрім як через інтерфейс, наданий Фондом;

14.1.17. не здійснювати зворотнього конструювання, декомпіляції або іншого виведення вихідного коду будь-якого програмного забезпечення, що використовується на Платформі;

14.1.18. не продавати або іншим чином відчужувати Послуги Платформи або їх результати для будь-яких цілей;

14.1.19. належним чином виконувати інші обов’язки, передбачені даною Угодою.

14.2. Зокрема, при здійсненні доступу на Платформу та використанні Платформи Користувачу забороняється завантажувати, зберігати, публікувати, поширювати і надавати доступ або іншим чином використовувати будь-яку інформацію, яка:

 • містить погрози, дискредитує, ображає, принижує честь і гідність чи ділову репутацію або порушує недоторканність приватного життя інших Користувачів або третіх осіб;
 • є вульгарною або непристойною, такою, що містить нецензурну лексику, містить порнографічні фото- та відеоматеріали, зображення, тексти або сцени сексуального характеру;
 • містить сцени насильства або нелюдського поводження з тваринами;
 • містить опис засобів і способів суїциду, будь-яке підбурювання до його здійснення;
 • пропагує та/або сприяє розпалюванню расової, релігійної, етнічної ненависті або ворожнечі, - пропагує фашизм чи ідеологію расової переваги;
 • містить екстремістські матеріали;
 • пропагує злочинну діяльність або містить поради, інструкції або керівництва по здійсненню злочинних дій;
 • містить інформацію обмеженого доступу, включаючи але не обмежуючись, державною та комерційною таємницею, інформацією про приватне життя третіх осіб;
 • містить рекламу, в тому числі політичну або комерційну, або описує привабливість вживання наркотичних речовин, у тому числі "цифрових наркотиків" (звукових файлів, що діють на мозок людини за рахунок бінауральних ритмів), інформацію про поширення наркотиків, рецепти їх виготовлення та поради щодо вживання;
 • носить шахрайський характер;
 • порушує інші права та інтереси громадян і юридичних осіб або вимоги чинного законодавства, або, на думку Фонду, є небажаною.

14.3. Фонд має право:

14.3.1. на власний розсуд без окремого повідомлення у будь-який час вносити зміни в дану Угоду та Правила платформи;

14.3.2. на власний розсуд в будь-який час без повідомлення змінювати оформлення Платформи, її вміст, список Послуг Платформи, змінювати або доповнювати використовувані скрипти, програмне забезпечення та інші об'єкти, що використовуються або зберігаються на Платформі, будь-які серверні додатки;

14.3.3. на власний розсуд у будь-який час без повідомлення та пояснення причин обмежувати доступ до або видаляти будь-яку інформацію, аккаунт, Лот чи Аукціон/Розіграш, що порушує і/або може порушувати чинне законодавство, положення цієї Угоди, права третіх осіб, або вважається Фондом небажаним;

14.3.4. відмовити у реєстрації облікового запису Користувача, аккаунт якого було раніше видалено за порушення умов Угоди;

14.3.5. на власний розсуд розпоряджатися статистичною інформацією, пов'язаною з функціонуванням Платформи;

14.3.6. має право доступу до Кабінету Користувача для цілей реалізації цієї Угоди;

14.3.7. в будь-який момент вимагати від Користувача підтвердження даних, зазначених при реєстрації, і запросити в зв'язку з цим підтверджуючі документи. Ненадання таких документів, на розсуд Фонду, може бути прирівняне до надання недостовірної інформації, у зв'язку з чим останній вправі відмовити Користувачеві в реєстрації або наданні Послуг Платформи;

14.3.8. запитувати та одержувати від Донора інформацію та документи, необхідні для одержання Лоту, відгуку про Лот, згоду на одержання та використання зображення Донора в цілях популяризації Платформи, звітування про її діяльність;

14.3.9. має інші права, передбачені цією Угодою.

15. Відповідальність Користувача

15.1. Користувач несе відповідальність за дотримання умов цієї Угоди. У разі порушення Користувачем умов цієї Угоди, Фонд має право застосувати до Користувача заходи відповідальності, передбачені цією Угодою, включаючи блокування та видалення аккаунту Користувача.

15.2. У разі, коли Користувач не згоден з діями Фонду, він може запросити Фонд переглянути такі дії, звернувшись за наступною адресою електронної пошти: mariia.s@tvoya-opora.org.ua. При цьому результат такого перегляду визначається виключно на розсуд Фонду.

15.3. У разі пред'явлення третіми особами претензій до Фонду, пов'язаних з діями Користувача на Платформі, Користувач зобов'язується своїми силами і за свій рахунок врегулювати вказані претензії. У випадку, якщо в результаті претензій від третіх осіб Фонду будуть заподіяні збитки та/або Фонд оплатить таким третім особам штрафні санкції, компенсації, збитки, витрати тощо, Фонд має право вимагати, а Користувач зобов'язується відшкодувати Фонду такі штрафні санкції, компенсації, збитки, витрати тощо.

16. Обмеження відповідальності

16.1. Платформа може містити посилання на сторонні веб сайти або послуги, які не належать Фонду або не контролюються ним. Фонд не контролює і не несе відповідальності за вміст, політику конфіденційності або практику будь-яких сторонніх веб сайтів або послуг. Користувач визнає і погоджується, що Фонд не несе відповідальності, прямо чи опосередковано, за будь-який збиток або шкоду, спричинені внаслідок використання будь-якого такого вмісту, товарів чи послуг, доступних на або через будь-які такі вебсайти чи послуги, або внаслідок покладання на них. Фонд настійно рекомендує Користувачам уважно ознайомлюватися з умовами користування та політикою конфіденційності будь-яких сторонніх вебсайтів або послуг, які вони відвідують.

16.2. Послуги Платформи надаються "ЯК Є", з усіма несправностями та дефектами без будь-яких гарантій. У максимально допустимій чинним законодавством мірі Фонд відмовляється від усіх гарантій, явних, прихованих, законодавчих чи інших, стосовно Послуг Платформи, включаючи будь-які гарантії товарності, придатності для певної мети, права власності, а також гарантії, які можуть виникнути внаслідок угоди, виконання, використання чи торгової практики. Без обмеження вищевикладеного, Фонд не надає жодних гарантій та зобов’язань і не робить жодних тверджень, що Послуги Платформи будуть відповідати вимогам Користувача, забезпечувати досягнення запланованих результатів, будуть сумісними або працювати з будь-яким іншим програмним забезпеченням, додатками, системами чи послугами, працювати без перерви, відповідати будь-яким стандартам продуктивності чи надійності або не мати помилок, або що будь-які помилки або дефекти можуть бути виправлені.

16.3. Також, не обмежуючи вищевикладене, Фонд не надає жодних заяв чи гарантій будь-якого виду, явних або прихованих: (i) щодо функціонування або доступності Послуг Платформи, а також інформації, вмісту та матеріалів або продуктів, включених в неї; (ii) що Послуги Платформи будуть безперебійними або без помилок; (iii) щодо точності, надійності або важливості будь-якої інформації чи вмісту, що надається через Послуги Платформи; або (iv) що Послуги Платформи, її сервери, вміст або електронні листи, надіслані від Фонду чи від його імені, не містять вірусів, сценаріїв, троянських коней, хробаків, шкідливого програмного забезпечення, часових бомб або інших шкідливих компонентів.

16.4. У максимально допустимій чинним законодавством мірі Фонд в жодному разі не несе відповідальності за будь-які прямі або непрямі збитки (включаючи, але не обмежуючись цим, збитки внаслідок втрати прибутку, упущеної вигоди, втрати даних або іншої інформації, бізнесу, за тілесні ушкодження, втрату конфіденційності, що виникають внаслідок використання або якимось чином пов'язані з використанням або неможливістю користуватися Послугами Платформи, стороннім програмним забезпеченням та/або стороннім обладнанням, що використовується разом із Послугами Платформи, або іншим чином у зв'язку з будь-якими положеннями цієї Угоди), навіть якщо Фонд був проінформований про можливість таких збитків, і навіть якщо спосіб захисту не відповідає своїй основній меті. Зокрема, Фонд не несе відповідальності за будь-які помилки, затримки, втрати в обробці або передачі даних, іншого контенту, порушення в наданні Послуг Платформи, що виникли в результаті дій чи бездіяльності Користувача або третіх осіб (в т.ч. в результаті діяльності операторів та провайдерів телекомунікацій, постачальників електроенергії, банківських установ, хакерських атак), за будь-які висловлювання, інші дії чи бездіяльність Користувача.

17. Законодавство, що застосовується

17.1. Ця Угода, доступ до та використання Послуг Платформи Користувачем згідно цієї Угоди регулюються чинним законодавством України, за винятком колізійних норм.

18. Вирішення суперечок

18.1. Якщо у Користувача є певні занепокоєння чи суперечки щодо Послуг Платформи, він зобов’язується спочатку спробувати вирішити спір шляхом переговорів, зв’язавшись з Фондом за наступною адресою електронної пошти: yuliya.gerasimenko@tvoya-opora.org.ua.

18.2. Фонд не розглядає анонімні претензії або претензій, які не дозволяють ідентифікувати Користувача на основі наданих ним при реєстрації даних.

19. Прикінцеві положення

19.1. Дана оферта набуває чинності з моменту її розміщення на Платформі і укладається на невизначений термін. Кожна особа (користувач, донор, бенефіціар інша особа) зобов'язана ознайомитися з Офертою та погодитися з їх змістом перед використанням інтернет-ресурсу – веб-сайту Фонду https://meetingme.org.ua/.

Незалежно від фактичного ознайомлення з викладеним текстом, якщо Ви:

 • заповнюєте будь-які форми, реєструєтесь, користуєтесь інформацією та матеріалами з сайту https://meetingme.org.ua/ тощо, то Ви в будь-якому випадку вважаєтеся ознайомленим з текстом даної Оферти і беззастережно акцептували її - прийняли її умови.
 • здійснюєте перерахування благодійної допомоги з використанням на сайту https://meetingme.org.ua/;
 • звертається з проханням (заявою) про надання благодійної допомоги.

19.2. Фонд залишає за собою право на власний розсуд в односторонньому порядку будь-коли змінити або замінити цю Угоду. Такі зміни набувають чинності з дати їх розміщення на Платформі, якщо інша дата не вказана у таких змінах. З огляду на це Користувачу рекомендується час від часу перевіряти зміст Угоди, розміщеної на Платформі. Продовжуючи отримувати доступ до Послуг Платформи та користуватися нею після набрання чинності змінами до цієї Угоди, Користувач погоджується з обов’язковістю для нього переглянутих умов цієї Угоди. Якщо Користувач повністю або частково не погоджується з новими умовами Угоди, він повинен припинити користуватися Послугами Платформи.

19.3. Якщо будь-яке положення цієї Угоди буде визнано таким, що не підлягає виконанню, або недійсним, таке положення буде змінено та інтерпретоване з метою досягнення цілей такого положення в максимально можливій мірі відповідно до чинного законодавства, а інші положення продовжуватимуть діяти в повному обсязі.

19.4. Фонд має право здійснювати на Платформі публічний збір благодійних пожертв на власну статутну діяльність або Проєкти шляхом розміщення відповідних інформації та програмних засобів, візуально та технічно відокремлених від функціоналу проведення Аукціонів/Розіграшів тощо. Умови такого збору визначаються окремою публічною офертою, яка приймається перед здійсненням відповідного платежу Благодійної допомоги шляхом проставлення відповідної відмітки на відповідній сторінці Платформи. При цьому Користувач розуміє і погоджується з тим, що така благодійна пожертва надається ним свідомо і добровільно безпосередньо на статутну діяльність Фонду, і це жодним чином не пов’язане з організацією та проведенням Аукціонів/Розіграшів тощо та наданням Благодійної допомоги за результатами таких Аукціонів/Розігращів тощо.

19.5. Правила та Політика щодо персональних даних, розміщені на Платформі, становлять невід’ємну частину цієї Угоди.

19.6. Якщо у Користувача виникають запитання щодо цієї Угоди, або йому стає відомо про порушення умов цієї Угоди іншими особами, він може зв’язатися з Фондом та надати відповідне повідомлення за наступною адресою електронної пошти: mariia.s@tvoya-opora.org.ua