Опис Опис лоту Про проєкт
Євгенія працювала у медіагрупах 1+1 Медіа і StarLightMedia. У 2014-2016 роках очолювала Департамент аналітики Адміністрації Президента України. Заснувала інноваційну дослідницьку компанію Gradus Research, що здійснює кількісні та якісні дослідження в онлайн-форматі та дозволяє проводити поля з об'ємними національними вибірками за лічені години. Таким чином компанії та організації можуть швидко отримувати інсайти для прийняття важливих рішень.
Розмова за кавою з Євгенією про соціальні тренди 2024 року. Євгенія поділиться інсайтами з досліджень Gradus Research, і ви зможете побачити більш повну картину нових соціальних трендів. А ще - поставити два питання до регулярного дослідження Gradus Omnibus із національною вибіркою

 

Благодійні фонди savED і Твоя опора об’єднались, аби напередодні зимових свят зібрати кошти для облаштування укриття у дитячому садочку № 77 у Миколаєві.

Наша мета – згуртувати людей з різних сфер та зібрати кошти, щоб діти змогли безпечно відвідувати садочок, а їхні батьки – повернутись до роботи і розвивати економіку міста.

Чому Миколаїв? 

Починаючи з 24 лютого 2022 року і станом на початок жовтня 2023 повітряна тривога у Миколаєві була оголошена понад 1300 разів. При цьому у школах і садочках міста катастрофічно бракує якісно облаштованих укриттів, аби діти могли повернутись до навчання. 

Не вистачає укриття і вихованцям садочка № 77 у Миколаєві. Садочку пощастило залишитися неушкодженим під час масованих ракетних обстрілів Миколаєва, коли тільки в ніч на 30 липня 2022 року по місту було випущено 40 ракет. У кварталі від садочка в результаті влучання ракети масштабно горів термінал з харчовою олією. Втім, садок залишився цілим, оскільки він знаходиться всередині дворів житлової забудови. Ми мріємо облаштувати вихованцям садка комфортне, затишне, а головне – безпечне укриття, аби вони могли знову проводити час разом, а їхні мами і тати повернутись до роботи.