Опис Опис лоту Про проєкт
Світлана понад 10 років у професії, понад 6 років — у глянцевій журналістиці. Взяла низку ексклюзивних інтерв'ю в дизайнерів, артистів, митців, спортсменів, власників бізнесу, волонтерів тощо. Однією з перших серед українських глянцевих медіа запропонувала та реалізувала проєкти «Військовий щоденник», «Волонтерський фронт», «Історії кохання під час війни». Крім інтерв'ю, Світлана має ще одну професійну пристрасть (певно, найбільшу): моду. Знає все про українські бренди, колекції й тренди. Радо ділиться власним вішлистом сезону і роздає тільки прохані модні поради :)
Глянцева журналістика: майстер-клас шеф-редакторки ELLE.UA. Ви зможете зануритися у світ глянцевої журналістики, дізнаєтеся, як налагодити контакт з будь-якою людиною під час інтерв'ю та як придумати проєкт, що буде захоплювати

 

Благодійні фонди savED і Твоя опора об’єднались, аби напередодні зимових свят зібрати кошти для облаштування укриття у дитячому садочку № 77 у Миколаєві.

Наша мета – згуртувати людей з різних сфер та зібрати кошти, щоб діти змогли безпечно відвідувати садочок, а їхні батьки – повернутись до роботи і розвивати економіку міста.

Чому Миколаїв? 

Починаючи з 24 лютого 2022 року і станом на початок жовтня 2023 повітряна тривога у Миколаєві була оголошена понад 1300 разів. При цьому у школах і садочках міста катастрофічно бракує якісно облаштованих укриттів, аби діти могли повернутись до навчання. 

Не вистачає укриття і вихованцям садочка № 77 у Миколаєві. Садочку пощастило залишитися неушкодженим під час масованих ракетних обстрілів Миколаєва, коли тільки в ніч на 30 липня 2022 року по місту було випущено 40 ракет. У кварталі від садочка в результаті влучання ракети масштабно горів термінал з харчовою олією. Втім, садок залишився цілим, оскільки він знаходиться всередині дворів житлової забудови. Ми мріємо облаштувати вихованцям садка комфортне, затишне, а головне – безпечне укриття, аби вони могли знову проводити час разом, а їхні мами і тати повернутись до роботи.