Опис Опис лоту Про проєкт
Олена понад 20 років працює у комунікаціях, має глибоку експертизу в кризових комунікаціях та стратегічному управлінні репутацією. Керувала цими напрямками у великих українських компаніях, серед яких - “Континіум”, Corum Group, Starlight Media. З 2020 року очолює депарамент управління репутацією "Нової пошти" та відповідає за всі публічні прояви групи компаній. У 2021 році маркетингово-комунікаційна команда Олени стала кращою на Effie Awards Ukraine, а проєкти отримали 35 нагород у національних, міжнародних рейтингах.
Консультація з кризових комунікацій та управління репутацією для вашого бізнесу. Ви зможете поставити Олені найскладніші запитання та зрозумієте, як вести комунікацію у кризових ситуаціях

 

Благодійні фонди savED і Твоя опора об’єднались, аби напередодні зимових свят зібрати кошти для облаштування укриття у дитячому садочку № 77 у Миколаєві.

Наша мета – згуртувати людей з різних сфер та зібрати кошти, щоб діти змогли безпечно відвідувати садочок, а їхні батьки – повернутись до роботи і розвивати економіку міста.

Чому Миколаїв? 

Починаючи з 24 лютого 2022 року і станом на початок жовтня 2023 повітряна тривога у Миколаєві була оголошена понад 1300 разів. При цьому у школах і садочках міста катастрофічно бракує якісно облаштованих укриттів, аби діти могли повернутись до навчання. 

Не вистачає укриття і вихованцям садочка № 77 у Миколаєві. Садочку пощастило залишитися неушкодженим під час масованих ракетних обстрілів Миколаєва, коли тільки в ніч на 30 липня 2022 року по місту було випущено 40 ракет. У кварталі від садочка в результаті влучання ракети масштабно горів термінал з харчовою олією. Втім, садок залишився цілим, оскільки він знаходиться всередині дворів житлової забудови. Ми мріємо облаштувати вихованцям садка комфортне, затишне, а головне – безпечне укриття, аби вони могли знову проводити час разом, а їхні мами і тати повернутись до роботи.