Опис Опис лоту Про проєкт
Наталія каже, що допомагає “подружитись із їжею". Сфера її компетенції — здорове харчування, схуднення, правильний раціон. Наталія 17 років розробляє персональні програми оздоровлення й харчування, в основі яких індивідуальні показники клієнта: стать, вік, рівень фізичної підготовки та стан здоров’я. У списку її клієнтів багато відомих персон: Гарік Корогодський, Катерина Осадча та Юрій Горбунов, Маша Єфросиніна, Марічка Падалка, Неля Шовкопляс тощо. У 2018 році Наталя відкрила власну клініку дієтології в Києві. Авторка трьох книг про здорове харчування і стрункість.
Персональна консультація. Ви дізнаєтесь, які продукти та страви підходять саме вам, як схуднути ефективно та здоровим способом, та як змінити свій спосіб життя, щоб почуватися сповненим сил та енергії

 

Благодійні фонди savED і Твоя опора об’єднались, аби напередодні зимових свят зібрати кошти для облаштування укриття у дитячому садочку № 77 у Миколаєві.

Наша мета – згуртувати людей з різних сфер та зібрати кошти, щоб діти змогли безпечно відвідувати садочок, а їхні батьки – повернутись до роботи і розвивати економіку міста.

Чому Миколаїв? 

Починаючи з 24 лютого 2022 року і станом на початок жовтня 2023 повітряна тривога у Миколаєві була оголошена понад 1300 разів. При цьому у школах і садочках міста катастрофічно бракує якісно облаштованих укриттів, аби діти могли повернутись до навчання. 

Не вистачає укриття і вихованцям садочка № 77 у Миколаєві. Садочку пощастило залишитися неушкодженим під час масованих ракетних обстрілів Миколаєва, коли тільки в ніч на 30 липня 2022 року по місту було випущено 40 ракет. У кварталі від садочка в результаті влучання ракети масштабно горів термінал з харчовою олією. Втім, садок залишився цілим, оскільки він знаходиться всередині дворів житлової забудови. Ми мріємо облаштувати вихованцям садка комфортне, затишне, а головне – безпечне укриття, аби вони могли знову проводити час разом, а їхні мами і тати повернутись до роботи.