Опис Опис лоту Про проєкт
Історія Надії — це історія злетів і падінь, але також історія невпинного руху вперед, до своєї мети, незалежно від того, як важко було. Надія побудувала карʼєру в міжнародній компанії, від юриста до керівника юридичного відділу, відділу безпеки та звязків з урядом субрегіону Центральна Азія та Східна Європа. Після повномасштабного вторгнення почала все спочатку і з травня 2023 очолює юридичний відділ регіону в компаніі LEGO в головному офісі компаніі в Данії. Цей шлях, побудований на усвідомленнях та стратегії, дав Надії енергію та натхнення ділитись своіми уроками та висновками з тими, кому це потрібно найбільше.
Персональна консультація з досягнення карʼєрних цілей в корпоративному світі. Ви дізнаєтесь, як крок за кроком будувати свою кар'єру та дивитись на перешкоди як на етапи шляху досягнення мети

 

Благодійні фонди savED і Твоя опора об’єднались, аби напередодні зимових свят зібрати кошти для облаштування укриття у дитячому садочку № 77 у Миколаєві.

Наша мета – згуртувати людей з різних сфер та зібрати кошти, щоб діти змогли безпечно відвідувати садочок, а їхні батьки – повернутись до роботи і розвивати економіку міста.

Чому Миколаїв? 

Починаючи з 24 лютого 2022 року і станом на початок жовтня 2023 повітряна тривога у Миколаєві була оголошена понад 1300 разів. При цьому у школах і садочках міста катастрофічно бракує якісно облаштованих укриттів, аби діти могли повернутись до навчання. 

Не вистачає укриття і вихованцям садочка № 77 у Миколаєві. Садочку пощастило залишитися неушкодженим під час масованих ракетних обстрілів Миколаєва, коли тільки в ніч на 30 липня 2022 року по місту було випущено 40 ракет. У кварталі від садочка в результаті влучання ракети масштабно горів термінал з харчовою олією. Втім, садок залишився цілим, оскільки він знаходиться всередині дворів житлової забудови. Ми мріємо облаштувати вихованцям садка комфортне, затишне, а головне – безпечне укриття, аби вони могли знову проводити час разом, а їхні мами і тати повернутись до роботи.