Опис Опис лоту Про проєкт
Марія має друзів серед крутих учителів і вчительок фізкультури та неймовірних учнів та учениць по всій Україні, адже вже 6 років як надихає і надихається ними в JuniorS. Раніше працювала на Новому каналі, втілюючи улюблені проєкти Підйом, Ревізор, Гордість країни, КабріоЛіто.
Ви можете самі обрати, як провести час разом із Марією: це може бути персональна консультація, екскурсія Києвом, зустріч у кав’ярні, гра в бадмінтон/сквош. А ще Марія може провести для вас найкрутіший урок фізкультури та розвінчати міф про нудну фізкультуру

 

Благодійні фонди savED і Твоя опора об’єднались, аби напередодні зимових свят зібрати кошти для облаштування укриття у дитячому садочку № 77 у Миколаєві.

Наша мета – згуртувати людей з різних сфер та зібрати кошти, щоб діти змогли безпечно відвідувати садочок, а їхні батьки – повернутись до роботи і розвивати економіку міста.

Чому Миколаїв? 

Починаючи з 24 лютого 2022 року і станом на початок жовтня 2023 повітряна тривога у Миколаєві була оголошена понад 1300 разів. При цьому у школах і садочках міста катастрофічно бракує якісно облаштованих укриттів, аби діти могли повернутись до навчання. 

Не вистачає укриття і вихованцям садочка № 77 у Миколаєві. Садочку пощастило залишитися неушкодженим під час масованих ракетних обстрілів Миколаєва, коли тільки в ніч на 30 липня 2022 року по місту було випущено 40 ракет. У кварталі від садочка в результаті влучання ракети масштабно горів термінал з харчовою олією. Втім, садок залишився цілим, оскільки він знаходиться всередині дворів житлової забудови. Ми мріємо облаштувати вихованцям садка комфортне, затишне, а головне – безпечне укриття, аби вони могли знову проводити час разом, а їхні мами і тати повернутись до роботи.