Опис Опис лоту Про проєкт
Вже понад 12 років Марія з командою створює українські проєкти з глибокими сенсами, високою якістю та натхненням, яке хочуть передати майбутнім поколінням. Уже багато років команда Марії займається благодійністю. 6 років тому створили проєкт «Відкрита музика міста», створюючи можливість для всіх охочих безоплатно насолодитися класичною музикою. Прагнули дбати про збереження українських музичних скарбів та підтримувати тих, хто долучений до цієї царини. Свою активність продовжили і під час війни, допомагаючи молодим виконавцям класичної музики.
Afternoon tea у Citronelle з рестораторкою Марією Дідковською. Розмова про ресторанну справу, музику або благодійність

 

Благодійні фонди savED і Твоя опора об’єднались, аби напередодні зимових свят зібрати кошти для облаштування укриття у дитячому садочку № 77 у Миколаєві.

Наша мета – згуртувати людей з різних сфер та зібрати кошти, щоб діти змогли безпечно відвідувати садочок, а їхні батьки – повернутись до роботи і розвивати економіку міста.

Чому Миколаїв? 

Починаючи з 24 лютого 2022 року і станом на початок жовтня 2023 повітряна тривога у Миколаєві була оголошена понад 1300 разів. При цьому у школах і садочках міста катастрофічно бракує якісно облаштованих укриттів, аби діти могли повернутись до навчання. 

Не вистачає укриття і вихованцям садочка № 77 у Миколаєві. Садочку пощастило залишитися неушкодженим під час масованих ракетних обстрілів Миколаєва, коли тільки в ніч на 30 липня 2022 року по місту було випущено 40 ракет. У кварталі від садочка в результаті влучання ракети масштабно горів термінал з харчовою олією. Втім, садок залишився цілим, оскільки він знаходиться всередині дворів житлової забудови. Ми мріємо облаштувати вихованцям садка комфортне, затишне, а головне – безпечне укриття, аби вони могли знову проводити час разом, а їхні мами і тати повернутись до роботи.