Опис Опис лоту Про проєкт
Катерина — українська журналістка, телеведуча, сценаристка, продюсерка, авторка програм і ток-шоу. Найвідоміша її програма — «Медексперт», яка вчила українців бути здоровими. У березні 2022 року Катерина з дітьми приїхала в Ізраїль, тікаючи від війни з рідної Бучі. Від початку повномасштабного вторгнення Катерина стала волонтеркою, яка збирала список на евакуацію з Бучі, шукала житло і можливість виїхати людям, ліки, лікарів, організовувала благодійні вечори в Ізраїлі, на яких збирала сотні тисяч гривень допомоги для України.
Онлайн-консультація з медіасправи

 

Благодійні фонди savED і Твоя опора об’єднались, аби напередодні зимових свят зібрати кошти для облаштування укриття у дитячому садочку № 77 у Миколаєві.

Наша мета – згуртувати людей з різних сфер та зібрати кошти, щоб діти змогли безпечно відвідувати садочок, а їхні батьки – повернутись до роботи і розвивати економіку міста.

Чому Миколаїв? 

Починаючи з 24 лютого 2022 року і станом на початок жовтня 2023 повітряна тривога у Миколаєві була оголошена понад 1300 разів. При цьому у школах і садочках міста катастрофічно бракує якісно облаштованих укриттів, аби діти могли повернутись до навчання. 

Не вистачає укриття і вихованцям садочка № 77 у Миколаєві. Садочку пощастило залишитися неушкодженим під час масованих ракетних обстрілів Миколаєва, коли тільки в ніч на 30 липня 2022 року по місту було випущено 40 ракет. У кварталі від садочка в результаті влучання ракети масштабно горів термінал з харчовою олією. Втім, садок залишився цілим, оскільки він знаходиться всередині дворів житлової забудови. Ми мріємо облаштувати вихованцям садка комфортне, затишне, а головне – безпечне укриття, аби вони могли знову проводити час разом, а їхні мами і тати повернутись до роботи.