Опис Опис лоту Про проєкт
Колись Настя, юристка за освітою, захоплювалася модою і брендами. Студенткою почала працювати на модному телеканалі, а згодом у рітейлі. Була однією з перших SMM-менеджерок у країні. Вчилася створювати впізнавані бренди інтуїтивно, а згодом підкріпила свої підходи практичними знаннями від кращих спеціалістів з маркетингу на ринку. Відповідала за бренд у G.Bar, Oh My Look!, Only Good Jewels, The Body School. Була в команді маркетингу Helen Marlen Group та Philip Morris Ukraine. Консультувала KAPSULA, O`KRYK, Bacardi Martini Ukraine, Сrumb. Місія Насті – допомагати брендам зростати і розвиватися, формувати сенси та знаходити вектори руху.
Консультація про стратегію розвитку бренду. Під час консультації ви отримаєте свіжий професійний погляд на ваш бізнес, дізнаєтеся про його сильні та слабкі сторони, а головне - зрозумієте, у якому напрямку та як саме варто рухатись.

 

Благодійні фонди savED і Твоя опора об’єднались, аби напередодні зимових свят зібрати кошти для облаштування укриття у дитячому садочку № 77 у Миколаєві.

Наша мета – згуртувати людей з різних сфер та зібрати кошти, щоб діти змогли безпечно відвідувати садочок, а їхні батьки – повернутись до роботи і розвивати економіку міста.

Чому Миколаїв? 

Починаючи з 24 лютого 2022 року і станом на початок жовтня 2023 повітряна тривога у Миколаєві була оголошена понад 1300 разів. При цьому у школах і садочках міста катастрофічно бракує якісно облаштованих укриттів, аби діти могли повернутись до навчання. 

Не вистачає укриття і вихованцям садочка № 77 у Миколаєві. Садочку пощастило залишитися неушкодженим під час масованих ракетних обстрілів Миколаєва, коли тільки в ніч на 30 липня 2022 року по місту було випущено 40 ракет. У кварталі від садочка в результаті влучання ракети масштабно горів термінал з харчовою олією. Втім, садок залишився цілим, оскільки він знаходиться всередині дворів житлової забудови. Ми мріємо облаштувати вихованцям садка комфортне, затишне, а головне – безпечне укриття, аби вони могли знову проводити час разом, а їхні мами і тати повернутись до роботи.