Опис Опис ґіву Про проєкт
Backstage - мережа салонів, з яких неможливо вийти у поганому настрої. Тут подбають про ваше волосся та нігті, зроблять мейк, також у салоні можна пройти косметологічні процедури, розслабитись під час масажу та обгортувань. Є процедури та послуги і для жінок, і для чоловіків. У Backstage працює понад 300 майстрів, які постійно підвищують кваліфікацію у Мілані, Барселоні та Парижі. Вони можуть одночасно робити мейкап та манікюр у чотири руки, щоб зекономити час. А головне — вміють підтримати розмову та зберігати секрети.
Сет б'юті-процедур, який точно підніме вам настрій. Майстри одного з 13 салонів мережі Backstage зроблять вам стрижку, зачіску та мейк, з якими ви будете сяяти

 

Благодійні фонди savED і Твоя опора об’єднались, аби напередодні зимових свят зібрати кошти для облаштування укриття у дитячому садочку № 77 у Миколаєві.

Наша мета – згуртувати людей з різних сфер та зібрати кошти, щоб діти змогли безпечно відвідувати садочок, а їхні батьки – повернутись до роботи і розвивати економіку міста.

Чому Миколаїв? 

Починаючи з 24 лютого 2022 року і станом на початок жовтня 2023 повітряна тривога у Миколаєві була оголошена понад 1300 разів. При цьому у школах і садочках міста катастрофічно бракує якісно облаштованих укриттів, аби діти могли повернутись до навчання. 

Не вистачає укриття і вихованцям садочка № 77 у Миколаєві. Садочку пощастило залишитися неушкодженим під час масованих ракетних обстрілів Миколаєва, коли тільки в ніч на 30 липня 2022 року по місту було випущено 40 ракет. У кварталі від садочка в результаті влучання ракети масштабно горів термінал з харчовою олією. Втім, садок залишився цілим, оскільки він знаходиться всередині дворів житлової забудови. Ми мріємо облаштувати вихованцям садка комфортне, затишне, а головне – безпечне укриття, аби вони могли знову проводити час разом, а їхні мами і тати повернутись до роботи.