Опис Опис ґіву Про проєкт

Мій ЛОТ - це "Годинна сесія на визначення цінностей онлайн та подарунок книга власного авторства "Curly менеджмент. Як управляти проєктами, не зраджуючи себе" з автографом. На зустрічі ви зможете визначити свої глибинні цінності та отримати підказки щодо побудови стратегії навколо них."

Вам точно буде цікаво та корисно на сесії, бо я вже багато років допомагаю людям та організаціям будувати стретегії та проєкти на базі глибинних цінностей. Маю 15-річний досвід роботи з проектами управління, розвитку громадянського суспільства, громад, бізнесу та гуманітарного реагування.

Сертифікована тренерка Проєкту Сфера: Гуманітарна хартія та мінімальні стандарти реагування на стихійні лиха.

Також проводжу тренінги на теми стратегічного розвитку, стандартів роботи в громадському секторі, лідерства, управління командами та створення інновацій для соціальних змін.

Умови проведення зустрічі з переможцем:

Зустріч проходитиме в онлайн форматі (ZOOM) - це буде годинна сесія на визначення цінностей онлайн та подарунок книга власного авторства "Curly менеджмент. Як управляти проєктами, не зраджуючи себе" з автографом.

На зустрічі ви зможете визначити свої глибинні цінності та отримати підказки щодо побудови стратегії навколо них

Один, з понад 13 мільйонів тих, хто змушений покинути свою домівку”. Так можна сказати майже про кожного українця, кому довелося шукати прихисток деінде. Ці люди не залишали свій дім, їх просто обстріляли й вигнали з місця, де було все життя. І попри найгірше, що могло статися з початку повномасштабного вторгнення, українці віднайшли сили об'єднатися заради допомоги. 

У березні 2022 року був створений благодійний проєкт Прихисток “ТВОЯ ОПОРА”, завдяки спільним зусиллям Фонду “Твоя опора”, українського бізнесу та приватних благодійників. Це офіційний та найбільший шелтер у Львові. За рік роботи він вже прийняв понад 3 600 українців і щодня відкриває свої двері постраждалим від війни. 

Наша мета забезпечувати всім необхідним новоприбулих мешканців на постійній основі. Зараз Прихисток також приймає евакуйованих громадян з постраждалих від повені територій через знищення російськими військами Каховської ГЕС. 

Ваш внесок на базові потреби мешканцям Прихистку допоможе їм розпочати нове життя.

Серед найбільш активних благодійників ми проведемо розіграш зустрічі з Діною Волинець. Детальніше з учасником (ГІВом розіграшу) знайомтеся нижче.

Куратор
Кирилюк Тетяна Кирилюк Тетяна