Опис Опис лоту Про проєкт
Фонд «Твоя опора» є переможцем в номінації «Фандрейзингова кампанія 2021 року» та багатьох інших. Також Валерія — співзасновниця благодійного проєкту «Charity weekend», співзасновниця ГО «iDonor» та всеукраїнської благодійної платформи продажу зустрічей з експертами та відомими людьми "Meeting.Me".Нагороджена відзнакою Президента України "Золоте серце", авторка і ведуча тренінгів і курсів для некомерційних організацій. Лідерка в номінації «Менеджер у сфері доброчинності» Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2020», лідерка номінації "СКАРБ НАЦІЇ - 2022". Радниця Міністра культури, молоді та спорту з питань благодійності та волонтерства (2019 рік).
Майстер-клас з ліплення з глини або обід. А також - розмова про те, як бізнес може долучатися до благодійності, та як завдяки цьому розвивати культуру благодійності в Україні

 

 

Благодійні фонди savED і Твоя опора об’єднались, аби напередодні зимових свят зібрати кошти для облаштування укриття у дитячому садочку № 77 у Миколаєві.

Наша мета – згуртувати людей з різних сфер та зібрати кошти, щоб діти змогли безпечно відвідувати садочок, а їхні батьки – повернутись до роботи і розвивати економіку міста.

Чому Миколаїв? 

Починаючи з 24 лютого 2022 року і станом на початок жовтня 2023 повітряна тривога у Миколаєві була оголошена понад 1300 разів. При цьому у школах і садочках міста катастрофічно бракує якісно облаштованих укриттів, аби діти могли повернутись до навчання. 

Не вистачає укриття і вихованцям садочка № 77 у Миколаєві. Садочку пощастило залишитися неушкодженим під час масованих ракетних обстрілів Миколаєва, коли тільки в ніч на 30 липня 2022 року по місту було випущено 40 ракет. У кварталі від садочка в результаті влучання ракети масштабно горів термінал з харчовою олією. Втім, садок залишився цілим, оскільки він знаходиться всередині дворів житлової забудови. Ми мріємо облаштувати вихованцям садка комфортне, затишне, а головне – безпечне укриття, аби вони могли знову проводити час разом, а їхні мами і тати повернутись до роботи.