Опис Опис лоту Про проєкт

Розкриє секрети успішного маркетингу, досвід вдалого ребрендингу,  як можна стати маркетинг директором та які скіли для цього потрібні. Поговорите як поєднати побудову успішної кар'єри, сім'ї, хобі та активного громадського життя. 

Місто: Київ

Зустріч-екскурсія в головному офісі компанії Фокстрот

Місто: Київ

Після виходу на пенсію в більшості українців сильно змінюється життя: звужується коло спілкування, втрачається соціалізація, зменшуються доходи. Через нестачу активності починає страждати фізичне та психічне здоров'я. Сучасний світ додає складнощів – стрімкий розвиток технологій докорінно змінює світ та повсякденне життя.

Це потребує постійної адаптації  та навчання, що з віком стає все складніше.

Університет третього віку «Протон» - це навчально-соціальний проект, створений благодійним фондом Let’s help  з метою надання людям у віці 60+ безбар’єрного доступу до освіти.

Університет Протон діє в 5-ти містах: Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та Львові.

Навчання в ньому абсолютно безкоштовне для усіх бажаючих. Єдина вимога – потрібно мати пенсійне посвідчення. Викладають в Університеті професійні педагоги-волонтери.

Серед предметів, які вивчають студенти: фінансова грамотність, іноземні мови, краєзнавство, інформаційні технології, здоровий спосіб життя, психологія.

Велику увагу тут приділяють спорту та дозвіллю: скандинавська хода, йога, танці, піші екскурсії, відвідування театрів та музеїв  - лише частина усіх активностей, які полюбляють студенти.

В УТВ Протон вашим батькам, бабусям та дідусям допоможуть опанувати сучасні digital-інструменти в максимально позитивному та зрозумілому для них форматі, покажуть світ можливостей і надихнуть на цікаві челенджі. Багато викладачів Університету – віком близько 30 років. Це дає змогу долати прірву між поколіннями, обмінюватись досвідом та знаннями.

Однак Університет Протон – це не лише про навчання та нові знання.

Студенти знаходять тут нових друзів та закохуються, створюють власні цікаві проекти, подорожують, знаходять нову роботу, а дехто навіть відкриває свій власний бізнес.

Підтримуючи такі проекти, як Університет "Протон", ми змінюємо культуру старіння, покращуємо якість та тривалість життя та робимо інвестицію у власне майбутнє!

Давайте разом допоможемо забезпечити безкоштовним навчанням та дозвілля для 1300 студентів літнього віку протягом 3 місяців!

 

Категорія Освіта
Куратор
Свириденко-Новак Марія Свириденко-Новак Марія