Опис Опис лоту Про проєкт

Консультація - оцінка та корекція раціону, направлена на покращення стану здоров'я, самопочуття та зовнішнього вигляду людини. Додатково в подарунок - мультиелементний аналіз волосся

Місто: Київ

Консультація в центрі нормалізації ваги Світлани Фус  або онлайн консультація

Місто: Київ

Після виходу на пенсію в більшості українців сильно змінюється життя: звужується коло спілкування, втрачається соціалізація, зменшуються доходи. Через нестачу активності починає страждати фізичне та психічне здоров'я. Сучасний світ додає складнощів – стрімкий розвиток технологій докорінно змінює світ та повсякденне життя.

Це потребує постійної адаптації  та навчання, що з віком стає все складніше.

Університет третього віку «Протон» - це навчально-соціальний проект, створений благодійним фондом Let’s help  з метою надання людям у віці 60+ безбар’єрного доступу до освіти.

Університет Протон діє в 5-ти містах: Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та Львові.

Навчання в ньому абсолютно безкоштовне для усіх бажаючих. Єдина вимога – потрібно мати пенсійне посвідчення. Викладають в Університеті професійні педагоги-волонтери.

Серед предметів, які вивчають студенти: фінансова грамотність, іноземні мови, краєзнавство, інформаційні технології, здоровий спосіб життя, психологія.

Велику увагу тут приділяють спорту та дозвіллю: скандинавська хода, йога, танці, піші екскурсії, відвідування театрів та музеїв  - лише частина усіх активностей, які полюбляють студенти.

В УТВ Протон вашим батькам, бабусям та дідусям допоможуть опанувати сучасні digital-інструменти в максимально позитивному та зрозумілому для них форматі, покажуть світ можливостей і надихнуть на цікаві челенджі. Багато викладачів Університету – віком близько 30 років. Це дає змогу долати прірву між поколіннями, обмінюватись досвідом та знаннями.

Однак Університет Протон – це не лише про навчання та нові знання.

Студенти знаходять тут нових друзів та закохуються, створюють власні цікаві проекти, подорожують, знаходять нову роботу, а дехто навіть відкриває свій власний бізнес.

Підтримуючи такі проекти, як Університет "Протон", ми змінюємо культуру старіння, покращуємо якість та тривалість життя та робимо інвестицію у власне майбутнє!

Давайте разом допоможемо забезпечити безкоштовним навчанням та дозвілля для 1300 студентів літнього віку протягом 3 місяців!

 

Категорія Освіта
Куратор
Свириденко-Новак Марія Свириденко-Новак Марія