Опис Опис лоту Про проєкт

Севгіль — українська журналістка та медіаменеджерка, випускниця програми Nieman 2019 року при Гарвардському університеті. У 2011‒2013 роках працювала у журналі «Forbes Україна», у 2014 запустила ділове видання Hubs. Спеціалізувалась на нафтогазовій тематиці та паливно-енергетичному комплексі. Авторка журналістських розслідувань про бізнес Сергія Курченка, нафтогазові справи Нестора Шуфрича і Миколи Рудьковського та статті доходів Юрія Іванющенка. Після анексії Криму стала співзасновницею ініціативи "КримSOS". У 2022 році отримала Міжнародну премію за свободу преси від Комітету захисту журналістів (CPJ).

Микола Давидюк —політолог, ютуб-блогер, автор двох книг. Стажувався в Harvard Kennedy School, увійшов до списку людей Нового часу за версією журналу NV.

Сніданок із Севгіль та Миколою. Ви зможете обговорити політичну ситуацію у країні та, можливо, дізнатися інсайдерську інформацію. У вас буде можливість разом з Севгіль та Миколою прослідкувати причинно-наслідкові зв'язки важливих подій та отримати більш повне розуміння ситуації

 

Благодійні фонди savED і Твоя опора об’єднались, аби напередодні зимових свят зібрати кошти для облаштування укриття у дитячому садочку № 77 у Миколаєві.

Наша мета – згуртувати людей з різних сфер та зібрати кошти, щоб діти змогли безпечно відвідувати садочок, а їхні батьки – повернутись до роботи і розвивати економіку міста.

Чому Миколаїв? 

Починаючи з 24 лютого 2022 року і станом на початок жовтня 2023 повітряна тривога у Миколаєві була оголошена понад 1300 разів. При цьому у школах і садочках міста катастрофічно бракує якісно облаштованих укриттів, аби діти могли повернутись до навчання. 

Не вистачає укриття і вихованцям садочка № 77 у Миколаєві. Садочку пощастило залишитися неушкодженим під час масованих ракетних обстрілів Миколаєва, коли тільки в ніч на 30 липня 2022 року по місту було випущено 40 ракет. У кварталі від садочка в результаті влучання ракети масштабно горів термінал з харчовою олією. Втім, садок залишився цілим, оскільки він знаходиться всередині дворів житлової забудови. Ми мріємо облаштувати вихованцям садка комфортне, затишне, а головне – безпечне укриття, аби вони могли знову проводити час разом, а їхні мами і тати повернутись до роботи.