Опис Опис лоту Про проєкт
Лот Петра — проведення гри "Вигорання". Для чого вона і в чому полягає? Говорить сам Петро: "Головна проблема вигорання — його контрінтуїтивність. Воно починається задовго до того, як ми його відчуваємо і найглибше вражає найбільш вмотивованих людей. Поки вигораємо, ми часто абсолютно впевнені у тому, що рухаємося у правильному напрямку та робимо все що завгодно, але не те, що нам насправді потрібно. Це буде не лекція, а інтерактивна симуляція. Кожен учасник отримає роль та набір задач, які потрібно виконувати у цій ролі. Загалом таких ролей буде 19, це мінімальна кількість гравців, загалом група може бути до 50 людей. Деякі висновки дуже неочікувані та контрінтуїтивні, є ризик сильно змінити свій погляд на життя.
Проведення гри "Вигорання" для команди бізнесу

 

Благодійні фонди savED і Твоя опора об’єднались, аби напередодні зимових свят зібрати кошти для облаштування укриття у дитячому садочку № 77 у Миколаєві.

Наша мета – згуртувати людей з різних сфер та зібрати кошти, щоб діти змогли безпечно відвідувати садочок, а їхні батьки – повернутись до роботи і розвивати економіку міста.

Чому Миколаїв? 

Починаючи з 24 лютого 2022 року і станом на початок жовтня 2023 повітряна тривога у Миколаєві була оголошена понад 1300 разів. При цьому у школах і садочках міста катастрофічно бракує якісно облаштованих укриттів, аби діти могли повернутись до навчання. 

Не вистачає укриття і вихованцям садочка № 77 у Миколаєві. Садочку пощастило залишитися неушкодженим під час масованих ракетних обстрілів Миколаєва, коли тільки в ніч на 30 липня 2022 року по місту було випущено 40 ракет. У кварталі від садочка в результаті влучання ракети масштабно горів термінал з харчовою олією. Втім, садок залишився цілим, оскільки він знаходиться всередині дворів житлової забудови. Ми мріємо облаштувати вихованцям садка комфортне, затишне, а головне – безпечне укриття, аби вони могли знову проводити час разом, а їхні мами і тати повернутись до роботи.