Опис Опис лоту Про проєкт
Ольга — продюсерка з 10-річним досвідом. Працювала з Volvo, Coca Cola, OTP BANK та з понад 2000 іншими клієнтами. Має 2 діючих компанії. Допомагає експертам знайти свою унікальність та сильні сторони, набирати аудиторію, створити та запустити свій продукт із дохідністю від 2000-10.000$/міс. Якщо ви хочете знайти свою унікальність та масштабуватися, консультація допоможе вам побачити шлях!
Консультація, що допоможе вам запустити власний успішний продукт, побачити свої сильні сторони та навчитися використовувати їх у бізнесі

 

Благодійні фонди savED і Твоя опора об’єднались, аби напередодні зимових свят зібрати кошти для облаштування укриття у дитячому садочку № 77 у Миколаєві.

Наша мета – згуртувати людей з різних сфер та зібрати кошти, щоб діти змогли безпечно відвідувати садочок, а їхні батьки – повернутись до роботи і розвивати економіку міста.

Чому Миколаїв? 

Починаючи з 24 лютого 2022 року і станом на початок жовтня 2023 повітряна тривога у Миколаєві була оголошена понад 1300 разів. При цьому у школах і садочках міста катастрофічно бракує якісно облаштованих укриттів, аби діти могли повернутись до навчання. 

Не вистачає укриття і вихованцям садочка № 77 у Миколаєві. Садочку пощастило залишитися неушкодженим під час масованих ракетних обстрілів Миколаєва, коли тільки в ніч на 30 липня 2022 року по місту було випущено 40 ракет. У кварталі від садочка в результаті влучання ракети масштабно горів термінал з харчовою олією. Втім, садок залишився цілим, оскільки він знаходиться всередині дворів житлової забудови. Ми мріємо облаштувати вихованцям садка комфортне, затишне, а головне – безпечне укриття, аби вони могли знову проводити час разом, а їхні мами і тати повернутись до роботи.