Опис Опис лоту Про проєкт
Наталія працює у рекламній індустрії понад 20 років та є експерткою зі стратегічного менеджменту, маркетингу та комунікацій. У Havas Village Наталія займається стратегічними питаннями та визначає вектори розвитку кожної з агенцій Групи. Крім того, Наталія входить до наглядової ради Всеукраїнської рекламної коаліції (відповідає за напрямок маркетингових сервісів) та є головою правління Міжнародної асоціації маркетингових ініціатив в Україні.
Консультація з маркетингу в затишній кавʼярні та похід на ковзанку. Можливо, саме під час катання на ковзанах разом з Наталією ви придумаєте нову маркетингову стратегію для вашої компанії

 

Благодійні фонди savED і Твоя опора об’єднались, аби напередодні зимових свят зібрати кошти для облаштування укриття у дитячому садочку № 77 у Миколаєві.

Наша мета – згуртувати людей з різних сфер та зібрати кошти, щоб діти змогли безпечно відвідувати садочок, а їхні батьки – повернутись до роботи і розвивати економіку міста.

Чому Миколаїв? 

Починаючи з 24 лютого 2022 року і станом на початок жовтня 2023 повітряна тривога у Миколаєві була оголошена понад 1300 разів. При цьому у школах і садочках міста катастрофічно бракує якісно облаштованих укриттів, аби діти могли повернутись до навчання. 

Не вистачає укриття і вихованцям садочка № 77 у Миколаєві. Садочку пощастило залишитися неушкодженим під час масованих ракетних обстрілів Миколаєва, коли тільки в ніч на 30 липня 2022 року по місту було випущено 40 ракет. У кварталі від садочка в результаті влучання ракети масштабно горів термінал з харчовою олією. Втім, садок залишився цілим, оскільки він знаходиться всередині дворів житлової забудови. Ми мріємо облаштувати вихованцям садка комфортне, затишне, а головне – безпечне укриття, аби вони могли знову проводити час разом, а їхні мами і тати повернутись до роботи.