Опис Опис лоту Про проєкт
Наталя — юристка, членкиня виконавчої ради директорів в локальних підрозділах міжнародних компаній, з майже 20-річним досвідом в корпоративному секторі. Професійний шлях охоплює роботу і в Україні, і за кордоном. Лекторка і спікерка програм з антикорупційного комплайнсу та амбасадорка програм сталого розвитку. Її мета — просувати жіноче лідерство і ламати скляні стелі, створюючи можливості для розвитку та успіху жінок у сфері бізнесу. Вірить в Україну, нашу перемогу і щасливе майбутнє українців, прагне будувати це майбутнє разом і вже зараз, де розуміння і співпраця, єдність і взаємопідтримки стають основою успіху.
Персональна консультація про карєрний розвиток з фокусом на жіноче лідерство. Консультація відбуватиметься за обідом у київському кафе

 

Благодійні фонди savED і Твоя опора об’єднались, аби напередодні зимових свят зібрати кошти для облаштування укриття у дитячому садочку № 77 у Миколаєві.

Наша мета – згуртувати людей з різних сфер та зібрати кошти, щоб діти змогли безпечно відвідувати садочок, а їхні батьки – повернутись до роботи і розвивати економіку міста.

Чому Миколаїв? 

Починаючи з 24 лютого 2022 року і станом на початок жовтня 2023 повітряна тривога у Миколаєві була оголошена понад 1300 разів. При цьому у школах і садочках міста катастрофічно бракує якісно облаштованих укриттів, аби діти могли повернутись до навчання. 

Не вистачає укриття і вихованцям садочка № 77 у Миколаєві. Садочку пощастило залишитися неушкодженим під час масованих ракетних обстрілів Миколаєва, коли тільки в ніч на 30 липня 2022 року по місту було випущено 40 ракет. У кварталі від садочка в результаті влучання ракети масштабно горів термінал з харчовою олією. Втім, садок залишився цілим, оскільки він знаходиться всередині дворів житлової забудови. Ми мріємо облаштувати вихованцям садка комфортне, затишне, а головне – безпечне укриття, аби вони могли знову проводити час разом, а їхні мами і тати повернутись до роботи.