Опис Опис лоту Про проєкт

З 2022 року Ольга Морозенко — радниця директора зі стратегічних питань та міжнародних відносин Київського державного фахового хореографічного коледжу (КДФХК). Відповідальна за відновлення навчального закладу, налагодження стратегічних комунікацій з українськими та міжнародними партнерами, популяризацію українського балету в світі.

Після початку повномасштабного вторгнення (лютий, 2022) займається просуванням та популяризацією українських балетних вистав на сценах великих міжнародних театрів («Лісова пісня» та ін.).

У 2018 році Ольга заснувала балетний простір «Балеруша» для навчання балету дітей та дорослих. З метою популяризації балету в Україні створила подію Ballet Talk у форматі відкритих діалогів із найяскравішими представниками українського балету.

Випускниця та член Aspen Institute Ukraine.

Занурення у світ балету на один вечір: разом із Ольгою ви підете на виставу в Національну оперу, а після -- сфотографуєтеся з солістами, обговорите з Ольгою побачене та дізнаєтеся секрети залаштунків балету.

 

Благодійні фонди savED і Твоя опора об’єднались, аби напередодні зимових свят зібрати кошти для облаштування укриття у дитячому садочку № 77 у Миколаєві.

Наша мета – згуртувати людей з різних сфер та зібрати кошти, щоб діти змогли безпечно відвідувати садочок, а їхні батьки – повернутись до роботи і розвивати економіку міста.

Чому Миколаїв? 

Починаючи з 24 лютого 2022 року і станом на початок жовтня 2023 повітряна тривога у Миколаєві була оголошена понад 1300 разів. При цьому у школах і садочках міста катастрофічно бракує якісно облаштованих укриттів, аби діти могли повернутись до навчання. 

Не вистачає укриття і вихованцям садочка № 77 у Миколаєві. Садочку пощастило залишитися неушкодженим під час масованих ракетних обстрілів Миколаєва, коли тільки в ніч на 30 липня 2022 року по місту було випущено 40 ракет. У кварталі від садочка в результаті влучання ракети масштабно горів термінал з харчовою олією. Втім, садок залишився цілим, оскільки він знаходиться всередині дворів житлової забудови. Ми мріємо облаштувати вихованцям садка комфортне, затишне, а головне – безпечне укриття, аби вони могли знову проводити час разом, а їхні мами і тати повернутись до роботи.