Опис Опис лоту Про проєкт

Про проект: 

Хворе серце – це бомба сповільненої дії. Саме такий “механізм” зараз пульсує у грудях багатьох діток. Якщо їх не прооперувати, бомба здетонує, однак операція неможлива без дорогих ліків. І ми можемо їх купити.

У наших силах зберегти хоча б 20 дитячих сердечок!

Він жадібно хапає повітря ротиком, але не може надихатися. Губки і пальчики у Захарчика Успішного – сині. Хлопчик народився із вадою серця і вже на другий день життя потрапив у реанімацію.
Це – типова історія.

Транспозиція магістральних судин – одна із найважчих серцевих вад. За неї головні судини, які відходять від серця – аорта і стовбур легеневої артерії – переплутані місцями. Організ не отримує достатньо кисню, страждають всі органи. Якщо терміново не усунути проблему, малюка не врятувати.

І таких, як Захарчик, діток із серцевими вадами щороку в Україні народжуються аж 4-5 тисяч. Третина із них, а це – 1 600 немовлят, ризикують померти, якщо їх одразу не прооперувати.

Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова. Саме туди потрапляє Захарчик. Після обстеження кардіохірурги шокують маму, яка до останньому сподівалася, що її син здоровий, рішенням – оперувати треба невідкладно. Наступний шок – вартість операції.

На жаль, така важлива установа, як Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова, куди їдуть дітки із найскладнішими вадами серця з усієї України, з року в рік державою критично недофінансовується. Зокрема, держава уже давно не купує препарат “Кустодіол”.

Це спеціальний “консервуючий” розчин, який захищає серце від незворотних змін, тобто, “консервує” його на час операції, аби після неї відремонтований орган міг працювати далі. Одна пляшечка – одне серце. Вартість – 4 360 грн.

На щастя, пляшечку рятівного розчину Захарчику вдалося придбати. Операція у малюка минула успішно. Наразі його життю уже нічого не загрожує. Сердечко Захарчика продовжить битися.

Однак, є інші дітки, яким поки так не пощастило. Це малюки із незаможних родин, де батьки рахують кожну копійку і не мають грошей врятувати дитя. Єдина їхня надія – це ми з вами!

Давайте зробимо таким діткам  подарунок – купимо 20 пляшечок препарату “Кустодіол” у подарунок. Давайте допоможемо битися дитячим серцям!

 

Випускники Пласту, батьки дітей-пластунів, друзі Пласту об'єднуються заради розвитку дітей та України. Разом ми творимо краще майбутнє, виховуємо маленьких українців та будуємо успішну країну!

Кожній дитині потрібен наставник. Саме він створює середовище, в якому через гру та пригоди дитина здобуває компетентності, які допоможуть їй творити процвітаючу Україну.

Тому одним з пріоритетних напрямків роботи Пласту в 2022 році лишається навчання виховників. 

Виховники є важливою частиною пластових програм. Вони своїм прикладом показують маленьким пластунам, що “від них самих залежить” їхнє майбутнє, діляться своїм життєвим досвідом, професійними знаннями: перша медична допомога, як бігати і не шкодити здоров'ю, як плавати на каяках та багато іншого діти дізнаються від дорослих пластунів.

Робота виховників у Пласті - безоплатна, проте ми потребуємо ресурсів на їх навчання, логістику, матеріальне і методичне забезпечення.

Щоб до Пласту доєднались ще 150 нових дітей потрібно навчити та інтегрувати виховників.

Категорія Освіта
Куратор
Крутова Валентина Олександрівна Крутова Валентина Олександрівна