Опис Опис лоту Про проєкт

Ірина спеціалізується на індивідуальному та корпоративному консультуванні та навчанні, а також проведенні тренінгів та курсів із публічного виступу, майстерності презентації, роботи з інформацією, сторітелінгу. Заснувала найбільший в Україні благодійний аукціон зустрічей «Купи зустріч — допоможи Україні» (за даними БФ «Твоя опора» від 2020 р.). Авторка та ведуча подкасту «Найвища цінність» на «Radio Skovoroda», менторка спільноти підприємців «Board», ведуча ораторського підклубу та модераторка P2P «Young Business Club», партнерка «CORE Business Club», тренерка «PRO Business Club», «Networking Business Club» та бізнес-школи Smart people.

Понад 20 років працює в освіті дорослих, із них 15-ий рік у тренінговій сфері. Провела понад 14000 год. тренінгів та індивідуальних консультацій та має більше ніж 10000 учнів — підприємців, керівників і власників бізнесів, чиновників, громадських лідерів, політиків, фахівців різних сфер, професійних спікерів. Організувала 31 подію платформи сторітелінгу «Час історій», де підготувала до виступу 209 промовців. Має досвід підготовки спікерів до виступів на TEDx, Fuckup Nights, на фахових конференціях та до захисту робіт на здобуття вченого ступеня.

Консультація від Ірини. Ви зможете опанувати основні принципи сторітелінгу та ораторської майстерності, навчитися розповідати про свій бренд або бізнес через історії -- впевнено, яскраво та так, що ваші ідеї точно не залишаться без уваги

 

Благодійні фонди savED і Твоя опора об’єднались, аби напередодні зимових свят зібрати кошти для облаштування укриття у дитячому садочку № 77 у Миколаєві.

Наша мета – згуртувати людей з різних сфер та зібрати кошти, щоб діти змогли безпечно відвідувати садочок, а їхні батьки – повернутись до роботи і розвивати економіку міста.

Чому Миколаїв? 

Починаючи з 24 лютого 2022 року і станом на початок жовтня 2023 повітряна тривога у Миколаєві була оголошена понад 1300 разів. При цьому у школах і садочках міста катастрофічно бракує якісно облаштованих укриттів, аби діти могли повернутись до навчання. 

Не вистачає укриття і вихованцям садочка № 77 у Миколаєві. Садочку пощастило залишитися неушкодженим під час масованих ракетних обстрілів Миколаєва, коли тільки в ніч на 30 липня 2022 року по місту було випущено 40 ракет. У кварталі від садочка в результаті влучання ракети масштабно горів термінал з харчовою олією. Втім, садок залишився цілим, оскільки він знаходиться всередині дворів житлової забудови. Ми мріємо облаштувати вихованцям садка комфортне, затишне, а головне – безпечне укриття, аби вони могли знову проводити час разом, а їхні мами і тати повернутись до роботи.