Опис Опис лоту Про проєкт
Телеведуча з більш як 20-річним стажем роботи на ТБ. Ілона працювала на каналах 1+1, ТВІ, Канал 24, зараз — на каналі Київ. Радіоведуча з досвідом роботи на Радіо НВ, Громадське радіо, зараз веде програму з психологами на Країна FM. Громадська діячка, медіатренерка, модераторка, ведуча багатьох форумів, конференцій, круглих столів. Брала інтерв'ю у 4 президентів України, 5 прем'єр-міністрів, була депутатом міської ради, випускниця The Aspen Institute Kyiv. Проводить тренінги зі співпраці з медіа, робота в кадрі, публічний виступ.
Персональна консультація з роботи в кадрі. Ілона розповість, як підготуватися до інтерв'ю та поводитися під час нього. А ще поділиться кількома професійними секретами

 

Благодійні фонди savED і Твоя опора об’єднались, аби напередодні зимових свят зібрати кошти для облаштування укриття у дитячому садочку № 77 у Миколаєві.

Наша мета – згуртувати людей з різних сфер та зібрати кошти, щоб діти змогли безпечно відвідувати садочок, а їхні батьки – повернутись до роботи і розвивати економіку міста.

Чому Миколаїв? 

Починаючи з 24 лютого 2022 року і станом на початок жовтня 2023 повітряна тривога у Миколаєві була оголошена понад 1300 разів. При цьому у школах і садочках міста катастрофічно бракує якісно облаштованих укриттів, аби діти могли повернутись до навчання. 

Не вистачає укриття і вихованцям садочка № 77 у Миколаєві. Садочку пощастило залишитися неушкодженим під час масованих ракетних обстрілів Миколаєва, коли тільки в ніч на 30 липня 2022 року по місту було випущено 40 ракет. У кварталі від садочка в результаті влучання ракети масштабно горів термінал з харчовою олією. Втім, садок залишився цілим, оскільки він знаходиться всередині дворів житлової забудови. Ми мріємо облаштувати вихованцям садка комфортне, затишне, а головне – безпечне укриття, аби вони могли знову проводити час разом, а їхні мами і тати повернутись до роботи.