Опис Опис ґіву Про проєкт
PLAYERSGETREADY — це ваш інструмент для усвідомленого пізнання себе та людей навколо. Неважливо, які стосунки ви створюєте: закохуєтесь, дружите, будуєте сімʼю чи знайомитесь вперше. PLAYERSGETREADY вірять, що найважливіше — це глибина вашого спілкування та можливість бути в ньому справжніми.
Розмовна гра для тих, хто давно знає один одного і для тих, хто хоче познайомитись. Вона для побачень, вечірок, посиденьок. На випадок, коли хочеш провести час за цікавим душевним діалогом, але не знаєш з чого почати.

 

Благодійні фонди savED і Твоя опора об’єднались, аби напередодні зимових свят зібрати кошти для облаштування укриття у дитячому садочку № 77 у Миколаєві.

Наша мета – згуртувати людей з різних сфер та зібрати кошти, щоб діти змогли безпечно відвідувати садочок, а їхні батьки – повернутись до роботи і розвивати економіку міста.

Чому Миколаїв? 

Починаючи з 24 лютого 2022 року і станом на початок жовтня 2023 повітряна тривога у Миколаєві була оголошена понад 1300 разів. При цьому у школах і садочках міста катастрофічно бракує якісно облаштованих укриттів, аби діти могли повернутись до навчання. 

Не вистачає укриття і вихованцям садочка № 77 у Миколаєві. Садочку пощастило залишитися неушкодженим під час масованих ракетних обстрілів Миколаєва, коли тільки в ніч на 30 липня 2022 року по місту було випущено 40 ракет. У кварталі від садочка в результаті влучання ракети масштабно горів термінал з харчовою олією. Втім, садок залишився цілим, оскільки він знаходиться всередині дворів житлової забудови. Ми мріємо облаштувати вихованцям садка комфортне, затишне, а головне – безпечне укриття, аби вони могли знову проводити час разом, а їхні мами і тати повернутись до роботи.