Опис Опис ґіву Про проєкт

Бренд [M]2O — бренд натуральної косметики, заснований хіміком та фармацевтом у 2017 році.
 

Найкращі рослинні 100% натуральні компоненти і інноваційні формули в косметиці [М]2О. Вся команда [М]2О має спеціальну хімічну освіту, від технолога до менеджера, тож ви можете бути впевнені в їхньому професіоналізмі від виготовлення до консультування. [М]2О поєднує в собі дієві формули, найкращі сертифіковані компоненти, естетику і мінімалізм.
 

Бренд піклується про навколишнє середовище – приймає тару на reuse (повторне використання), 80% продукції знаходиться у склі, а пластик використовують виключно той, який підлягає переробці.
 

Весь асортимент косметики можна придбати в шоурумі, який знаходиться в найгарнішому місці Києва – на Воздвиженці.

До набору Foot & hand spa box увійшли:


HAND CREAM-MASK
Крем-маска для рук, що якісно живить та зволожує шкіру рук та загоює маленькі тріщинки.
 

FOOT HEАLING MASK
Маска для ніг, що глибоко зволожує шкіру завдяки поживним оліям у складі. Бореться із сухістю і робить ніжки доглянутими.
 

Бавовняні шкарпетки та рукавички.
 

Використовуйте разом, наносячи на ніч або окремо за необхідності 

 

Благодійні фонди savED і Твоя опора об’єднались, аби напередодні зимових свят зібрати кошти для облаштування укриття у дитячому садочку № 77 у Миколаєві.

Наша мета – згуртувати людей з різних сфер та зібрати кошти, щоб діти змогли безпечно відвідувати садочок, а їхні батьки – повернутись до роботи і розвивати економіку міста.

Чому Миколаїв? 

Починаючи з 24 лютого 2022 року і станом на початок жовтня 2023 повітряна тривога у Миколаєві була оголошена понад 1300 разів. При цьому у школах і садочках міста катастрофічно бракує якісно облаштованих укриттів, аби діти могли повернутись до навчання. 

Не вистачає укриття і вихованцям садочка № 77 у Миколаєві. Садочку пощастило залишитися неушкодженим під час масованих ракетних обстрілів Миколаєва, коли тільки в ніч на 30 липня 2022 року по місту було випущено 40 ракет. У кварталі від садочка в результаті влучання ракети масштабно горів термінал з харчовою олією. Втім, садок залишився цілим, оскільки він знаходиться всередині дворів житлової забудови. Ми мріємо облаштувати вихованцям садка комфортне, затишне, а головне – безпечне укриття, аби вони могли знову проводити час разом, а їхні мами і тати повернутись до роботи.